
- Немає в наявності
- Код: 00155900
Мінімийка високого тиску 2E AquaClean 175 (2E-HPW2417)
5 940 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімийка високого тиску 2E HPW2417 призначена для усунення різноманітних видів забруднень із чи не будь-яких типів поверхонь. Модель стане в пригоді для миття транспортних засобів (автомобілів, човнів, мотоциклів та легкої вантажної техніки), будівель, терас, фасадів і садового інструменту. Також може застосовуватися для очищення тротуарної плитки або ринв. Пристрій працює як за використання чистої прісної води, так і розчинів мийних засобів.
ПОТУЖНИЙ ДВИГУН 2 400 ВТ
Мінімийка 2E HPW2417 оснащена малошумним, проте потужним двигуном 2 400 Вт, що забезпечує максимальну продуктивність 500 л/год. Номінальна продуктивність становить 336 л/год. Модель надає змогу видаляти бруд, пил, фарбу та цвіль із поверхонь і предметів через застосування розпиленої під високим тиском води. За номінального тиску 110 бар, максимальний же може сягати 175 бар. Максимальна допустима температура води чи мийного розчину, які заливають у пристрій, становить 40 °C.
ВБУДОВАНА БУХТА ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ШЛАНГА
Корпус моделі виготовлено з якісного ударостійкого пластику первинної переробки, на його поверхні передбачені спеціальні кріплення, що надають змогу впорядкувати аксесуари для мінімийки й водночас мати їх напохваті. Модель оснащена телескопічним руків’ям, колесами для зручного транспортування та бухтою для шланга завдовжки 10 м. Крім того, конструкцією передбачено систему швидкознімних з’єднань: пістолет із запобіжником за лічені секунди під’єднується до шланга й розпилювальної насадки (сопло). Довжина кабелю живлення – 5 м.
РЕГУЛЮВАННЯ ТИСКУ Й ПОТУЖНОСТІ
Задля ефективної роботи й зручності використання модель має низку корисних функцій, зокрема передбачено можливість регулювання тиску струменя й потужності. За автоматичне зупинення двигуна мийки, який, до речі, має захист від перегрівання, відповідає Auto-Stop, що спрацьовує в разі вивільнення курка на пістолеті розпилювача. Оскільки під час миття вода розбризкується, корпус моделі захищено за стандартом водонепроникності IPX5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Живлення | Мережа 220В |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 336 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 175 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.35 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Розташування клавіш управління | корпус |
| Сопло струминної трубки | Двопозиційне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 5 940 ₴









