
- В наявності
- Код: 00155885
Подрібнювач Ariete 0438 BL
1 683 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція Vintage Line від Ariete поповнилася незамінним продуктом для ваших рецептів на кухні: подрібнювач з лініями в стилі ретро і м’якими пастельними тонами, який ідеально підходить для того, щоб привнести стиль і функціональність на вашу кухню.
Завдяки потужності 400 Вт і 4 лезам із неіржавкої сталі, блендер Ariete 0438 Blue дає змогу подрібнювати будь-які інгредієнти для ваших рецептів:
- овочі та м’ясо;
- сир;
- хліб;
- сухофрукти і навіть лід.
2 швидкості, які можна активувати за допомогою двох кнопок, розташованих у верхній частині пристрою, дають змогу подрібнювати або дрібно нарізати продукти, а нековзкі ніжки - забезпечують максимальне зчеплення продукту з робочою поверхнею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Колір корпусу | Синій |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Об'єм чаші | 0.6 л |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Ні |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.04 кг |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Ні |
| Штовхач | Ні |
- Ціна: 1 683 ₴









