
- В наявності
- Код: 00155881
Подрібнювач Ariete 0438 GR
1 683 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінтажна лінія від Ariete поповнилася незамінним продуктом для ваших рецептів на кухні: подрібнювачем з ретро-лініями та м’якими пастельними кольорами, який ідеально підходить для того, щоб внести нотку стилю та функціональності у вашу кухню. Завдяки потужності 400 Вт і 4 лезам з нержавіючої сталі Vintage Chopper дозволяє подрібнити будь-який інгредієнт для ваших рецептів: від овочів до м’яса, сиру, хліба, сухофруктів і навіть льоду. 2 швидкості, якими можна керувати за допомогою двох кнопок у верхній частині подрібнювача, дозволяють подрібнювати або дрібно нарізати продукти, а нековзні ніжки забезпечують максимальне зчеплення продукту з робочою поверхнею.
Не існує домашнього рагу без добре нарізаної цибулі, селери, моркви та петрушки. За допомогою подрібнювача Vintage ви зможете рівномірно усунути всі запахи за кілька хвилин, щоб приготувати соте для ваших найсмачніших рецептів. Попрощайтеся з готовими заготовками! Завдяки кухонному комбайну ви також можете приготувати велику кількість м’яса, готового до заморожування, зручними порціями, щоб використовувати його в зручний для вас час.
Леза з нержавіючої сталі та потужність Vintage Chopper дозволяють дрібно нарізати будь-який інгредієнт, включаючи лід. По суті, подрібнювач також є зручним подрібнювачем льоду: отримуйте задоволення від приготування всіляких слашей в домашніх умовах або побалуйте себе свіжими коктейлями, що втамовують спрагу, щоб додати нотку радості у ваші домашні вечори.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Колір корпусу | Зелений |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Об'єм чаші | 0.6 л |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Імпульсний режим | Ні |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.04 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Ні |
| Штовхач | Ні |
- Ціна: 1 683 ₴









