
- В наявності
- Код: 00155869
Акустична система 2E PCS232 RGB Soundbar Black (2E-PCS232BK)
940 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створити відповідну атмосферу під час перегляду улюблених фільмів чи серіалів допоможе акустична система 2E PCS232. Дводюймові динаміки забезпечують чіткі діалоги та чистий звук на всіх рівнях гучності, а непересічний дизайн моделі продемонструє витончений смак власника та вдало доповнить стиль робочого місця.
Фронтальна поверхня чорного елегантного корпусу має ріфлення, краї яких підкреслює вбудоване динамічне RGB-підсвічування з можливістю налаштування колірного режиму, а сріблясте коліщатко для регулювання гучності вбудовано в бічну панель однієї з колонок. Крім того, для цієї моделі допустиме не тільки вертикальне, а й горизонтальне встановлення.
Особливості:
Два динаміки 2″ × 5 Вт.
Підключення: 3,5 мм jack / Bluetooth 5.0.
USB-живлення 5 В.
Технологія Plug & Play.
RGB-підсвічування.
Коліщатко для регулювання гучності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вид товару | Саундбар |
| Живлення | USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна потужність | 10 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
- Ціна: 940 ₴








