
- В наявності
- Код: 00155853
Акустична система 2E SoundXPod TWS MP3 Wireless Waterproof Black (2E-BSSXPWBK)
990 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2E SoundXPod — виносна компактна портативна акустична система з потужним і чистим звучанням, ідеальний повсякденний супутник настрою. Неймовірні, для свого розміру, 15 Вт потужності забезпечать достатню гучність під час прослуховування як у приміщенні, так і на природі.
Функція TWS — влаштуйте справжню вечірку з друзями, подвоївши потужність, об’єднавши дві SoundXPod в пару, або насолоджуйтеся абсолютно бездротовою стереосистемою завдяки функції TWS.
Захист IPX6 — хай де б ви були, їй усе до снаги, біля басейну, на пляжі, у горах, а може, під дощем або снігом — 2E SoundXPod витримає все! До 24 годин автономної роботи! Залишайтеся завжди з улюбленою музикою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 15000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 115 Гц |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IPX6 |
| Сумарна потужність звуку | 15 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Час автономної роботи | 24 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.47 кг |
- Ціна: 990 ₴






