
- В наявності
- Код: 00155830
Джерело безперебійного живлення NJOY Horus Plus 800 (PWUP-LI080H1-AZ01B) Lin.int., AVR, 2 x евро, USB, LCD, пластик
2 970 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія Horus Plus пропонує нове інтелектуальне рішення для захисту всього чутливого обладнання до коливань потужності в офісі і вдома. Horus Plus може фільтрувати всі проблеми з електричною інфраструктурою для офісів, банківського і комерційного обладнання, банкоматів або іншої побутової техніки.
Лінійний інтерактивний режим на Horus Plus регулює напругу в широкому діапазоні для розширеної фільтрації змінного струму без включення резервного режиму.
Серія Horus Plus включає в себе Арн, систему, яка захищає електричні входи, щоб запобігти пошкодженню підключеного обладнання. Ця система необхідна для тих, у кого сильні коливання потужності.
Після серйозного відключення електроенергії Horus Plus автоматично включиться при відновленні подачі електроенергії без спостереження або ручного налаштування.
Але, якщо ви хочете контролювати ДБЖ, Horus Plus пропонує вам програмне забезпечення для управління, яке дозволяє через Інтернет керувати функціями ДБЖ, такими як вхідна напруга, вихідна напруга, ємність батареї, рівень навантаження і стан ДБЖ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB+Ethernet |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.27 кг |
| Висота | 142 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 255 В |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Ні |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LCD |
| Колір | Черний |
- Ціна: 2 970 ₴





