
- В наявності
- Код: 00155829
Джерело безперебійного живлення NJOY Keen 1000 (UPLI-LI100KU-CG01B), Lin.int., AVR, 4 x евро, USB, пластик
4 356 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження і забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем з живленням.
Keen 1000 USB має 4 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, так що ви можете безпечно вимкнути свою систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації і установки, функція автоматичного перезапуску і АРН для постійного рівня напруги.
Серія Keen USB - це гарантія для всіх ваших пристроїв і їх максимальної ефективності з портом зв’язку USB, який дозволяє підключати і передавати дані від порту USB на комп’ютері до ДБЖ, а захист від перенапруги RJ11 / RJ45 захистить будь-який стандартний модем, факс, телефон лінійний або мережевий кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Висота | 178 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Імітація синусоїди |
- Ціна: 4 356 ₴



