
- Немає в наявності
- Код: 00155823
Акустична система 2E SoundXBlock TWS MP3 Wireless Waterproof Black (2E-BSSXBWBK)
1 386 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акустична система 2E SoundXBlock - вражаючий звук у вашій долоні. Комбінована система з двох активних динаміків по 48 мм і великого пасивного радіатора загальною потужністю 20 Вт відтворює звук в діапазоні від 115 Гц до 15 кГц, що дозволяє відчути кожен інструмент в композиції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Акустичне оформлення | З пасивним випромінювачем |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вид товару | Звуковий проектор |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.53 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Лінійний вихід | Ні |
- Ціна: 1 386 ₴






