
- В наявності
- Код: 00155703
19" 6U, 600х500х373 мм акрилове скло сіра Шафа
7 070 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Висота, U: 6;
● Висота, мм: 373;
● Глибина, мм: 500;
● Ширина, мм: 602;
● Конструктив, дюйм: 19;
● Корисна глибина, мм: 460;
● Двері передні: з прозорим акриловим склом;
● Направляючі: одна пара з маркуванням юнітів;
● Колір: чорний, RAL 7035;
● Товщина металу, мм: 1 - 1,5;
● Максимальне навантаження, кг: 80;
● Вага, кг: 16,3
| Конструктивні особливості | |
|---|---|
| Бічні стінки | Незнімні |
| Введення кабелю | Через підставу шафи |
| Задні двері | Суцільнометалева |
| Передні двері | Засклена |
| Регульовані опори | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.3 кг |
| Висота без опор | 373 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Робоча глибина (мм) | 460 |
| Товщина бічних стінок шафи | 1.5 мм |
| Ширина | 602 мм |
| Основні | |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 80 кг |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Тип стійки | Однорамна |
| Додаткові характеристики | |
| Взаємозамінні двері | Ні |
| Маркування направляючих | Так |
- Ціна: 7 070 ₴
