
- Немає в наявності
- Код: 00155237
Мережевий зарядний пристрій WIWU 65W Essen GaN Fast Charger 1A+2C Wi-G005 EU White
871 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Мережний зарядний пристрій WIWU 65W Essen GaN Fast Charger 1A+2C Wi-G005 EU White ─ мережевий зарядний пристрій для швидкої паралельної зарядки 3 гаджетів.
WIWU 65W Essen GaN оснащений 2 роз'ємами Type-C та 1 роз’ємом USB, кожен з яких підтримує сучасні протоколи швидкої зарядки, включаючи PD, QC, PPS і максимальну потужність 65 Вт та 20 Вт для роз’ємів Type-C і 18 Вт для USB-A відповідно.
Завдяки цьому можна користуватися швидкою зарядкою 2 гаджетів одночасно і заряджати смартфони, планшети, бездротові навушники й іншу мобільну електроніку.
Вбудований інтелектуальний чіп регулює вихідну потужність і оберігає гаджети від надмірної напруги і струму, перегріву і короткого замикання.
Корпус з міцного вогнетривкого пластику забезпечує довгий термін служби.
ОСОБЛИВОСТІ:
− оснащений 2 роз'ємами Type-C та 1 роз’ємом USB;
− сумарна вихідна потужність: до 65 Вт;
− підтримка швидкої зарядки;
− широка сумісність;
− паралельна швидка зарядка 2 гаджетів;
− вбудований інтелектуальний захист;
− корпус з вогнетривкого пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Довжина | 65 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Універсальний |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила вихідного струму | 1.5 А |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 2.0/3.0; Quick Charge 3.0; PPS |
- Ціна: 871 ₴
