
- В наявності
- Код: 00155106
Ваги кухонні електронні Xiaomi Mijia electronic kitchen scale Black
1 181 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та мінімалістський дизайн ваг Mijia Electronic Kitchen Scale робить їх стильним доповненням до інтер'єру будь-якої кухні. Завдяки високоякісним матеріалам, ваги не лише гарні, а й довговічні.
ТОЧНІ ВИМІРИ
Навіть найскладніші рецепти стануть простіше з цими вагами. Вони дають дуже точні вимірювання з мінімальною похибкою, що дозволяє готувати без помилок.
ЗРУЧНІСТЬ ЕКРАНУ
Яскравий та чіткий дисплей показує вагу продуктів у зручній та зрозумілій формі. Це робить процес зважування ще простіше та зручніше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Знімна тара | Ні |
| Компенсація тари | Так |
| Конструкція тари | платформа |
| Максимальна вага | 3 кг |
| Точність вимірювання | 0.1 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 |
| Матеріал тари | Пластик + скло |
| Тип елементів живлення | 2 батарейки АА |
- Ціна: 1 181 ₴
