
- В наявності
- Код: 00155100
Антипригарна сковорода Xiaomi ZHIWUZHU cooking non-stick wok Mijia custom
2 858 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Антипригарна сковорода Xiaomi Zhiwu Cook Non-Stick Frying Pan використовує покриття американського бренду Chemours Profile 6-star Teflon, стінки гладкої сковороди не бояться подряпин, дозволяють смажити такі продукти як рибу і рис без прилипання, так само сковороду легко мити.
БРОНЬОВАНИЙ ЗАХИСТ АНТИПРИГАРНОГО ПОКРИТТЯ
SIC EMERY PARTICLES
Високотверді частинки SiC повністю покривають внутрішню стінку, а увігнуто-опукла текстура міцно захищає антипригарне покриття, стійке до подряпин і зношування. Не боїться смаження з перемішуванням. Пройшла 20 000 випробувань на зносостійкість. Отже, сковорода з антипригарним покриттям більше не є «щорічним одноразовим товаром».
ПРОЦЕС ТВЕРДОГО ОКИСЛЕННЯ СПЛАВУ
Технологія твердого оксидування широко використовується в прецизійній промисловості, вона може утворювати твердий оксидний шар на поверхні легованих матеріалів, що може підвищити міцність сталевого корпусу і в той же час покращити стійкість до зносу і корозійну стійкість сталі.
ТОНКІ СТІНКИ І ТОВСТЕ ДНО
Дно сковороди товщиною 3 мм виготовлене з твердих матеріалів, забезпечує рівномірну теплопровідність, сильне накопичення тепла та постійну температуру протягом тривалого часу. Стабільна температура у процесі приготування.
ВЕЛИКИЙ ОБ'ЄМ
Антипригарна сковорода Xiaomi Zhiwu Cook Non-Stick Frying Pan діаметром 30 см та глибиною 9 см це класичний об'єм підходить для великих та маленьких сімей. При таких розмірах вага сковороди всього 2,1 кг, що значно спрощує процес приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип управління | Механічне |
| Функція автовідключення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відокремлюємий шнур живлення | Ні |
| Змінні форми | Так |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Режим розморожування | Ні |
| Ручки, що не нагріваються | Ні |
| Функція підігріву | Ні |
- Ціна: 2 858 ₴
