
- В наявності
- Код: 00154910
Оперативна пам'ять DDR4 Wibrand 8GB 2666MHz CL19 SODIMM
3 291 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оперативна пам'ять — один із найважливіших компонентів, який забезпечує швидкість обробки даних у комп'ютерній системі. Дана планка DDR4 Wibrand 8GB 2666MHz CL19 SODIMM виготовлена компанією Wibrand, у основі лежать чіпи із високим запасом надійності.
DDR4 Wibrand 8GB 2666MHz CL19 SODIMM забезпечує хорошу надійність і продуктивність системи та обробки процесів. Побудована на базі перевірених компонентів, що гарантує стабільність роботи. Об'єм даної планки становить 8 ГБ, чого вистачить для системи початкового та середнього рівня, а також для розширення існуючої пам'яті для збільшення продуктивності.
Виготовлена у форм-факторі SODIMM, що означає її призначення для встановлення у системи ноутбуків. Заявлена частота роботи — 2666 МГц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wibrand |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | SODIMM |
| Частота пам'яті | 2666 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC19200 |
| Напруга живлення | 1.2 V |
| Особливості | non-ECC;Unbuffered |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Система охолодження | Відсутній |
- Ціна: 3 291 ₴
