
- В наявності
- Код: 00154169
Світильник HOCO HX16 2W. 1200 mAh. Silicone lamp Rabbit
581 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Нічник Hoco HX16 завдяки своєму чарівному силіконовому дизайну з кроликом принесе м'яке, затишне освітлення в будь-яку дитячу кімнату. Виготовлений з приємного для шкіри, м'якого силікону, цей ніжний нічник створений для постукування, поплескування — ідеально підходить для маленьких ручок.
КЕРУВАННЯ ДОТИКОМ
Легко вмикайте/вимикайте світло або регулюйте один з 3 рівнів яскравості простим дотиком, поплескуванням або стисканням.
М'ЯКІ, БЕЗПЕЧНІ МАТЕРІАЛИ
Виготовлений з високоякісного силікону з компонентами PP та ABS, що забезпечує м'який та безпечний дотик для дітей.
30-ХВИЛИННИЙ ТАЙМЕР СНУ
Автоматично вимикається через 30 хвилин для економії енергії та щоб допомогти дітям міцно заснути.
ВИТРИВАЛИЙ ТА ПОРТАТИВНИЙ
Оснащений акумулятором ємністю 1200 мАг, що забезпечує до 7 годин використання; повністю заряджається приблизно за 3 години.
ЧУДОВІ ВАРІАНТИ ДИЗАЙНУ
Виберіть один з двох милих стилів — «Ліниве каченя» або «Пухкий зайчик» — щоб вони пасували до декору вашої дитячої кімнати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Потужність | 2 Вт |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Світильник накладний |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 581 ₴
