
- В наявності
- Код: 00153792
Кодова клавіатура металева з вбудованим зчитувачем Proximity карт A1-ID (120 х 60 х 20)
2 249 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кодова клавіатура оснащена зчитувачем безконтактних карт або брелків на 2000 кодів
Релейні виходи NO/NC/COM
Способи відкриття: мапа, код, мапа+код
Пам'ять: 2000 карт та кодів
Інтерфейс підключення до контролера Wiegand 26 біт
Відстань зчитування карток 2-5 см
Індикація світлова, звукова
Мапи MF1, EM
Корпус із металу
Ступінь захисту: IP65/IP68
Діапазон робочих температур -45 ° C - + 60 ° C
Споживання 30 мА
Живлення DC12V-24V
Розмір 57мм * 120мм * 20мм
Розмір упаковки 140мм*90мм*40мм
Комплектація: клавіатура, шаблон кріплення, комплект кріплення, інструкція англійською мовою.
Релейні виходи NO/NC/COM
Способи відкриття: мапа, код, мапа+код
Пам'ять: 2000 карт та кодів
Інтерфейс підключення до контролера Wiegand 26 біт
Відстань зчитування карток 2-5 см
Індикація світлова, звукова
Мапи MF1, EM
Корпус із металу
Ступінь захисту: IP65/IP68
Діапазон робочих температур -45 ° C - + 60 ° C
Споживання 30 мА
Живлення DC12V-24V
Розмір 57мм * 120мм * 20мм
Розмір упаковки 140мм*90мм*40мм
Комплектація: клавіатура, шаблон кріплення, комплект кріплення, інструкція англійською мовою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | Wiegand 26 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Додаткові | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Монітор | Немає |
| Підсвічування | Ні |
| Загальні | |
| Висота | 20 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа 12В-24В |
- Ціна: 2 249 ₴



