
- Немає в наявності
- Код: 00150322
Пилосос Sencor контейнерний Alto, 800Вт, конт пил -1.5л, НЕРА, червоно-сірий
3 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 800 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Дисплей | Ні |
| Програмування по днях тижня | Ні |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | червоно-сірий |
| Тип вихідного фільтра | НЕРА |
- Ціна: 3 299 ₴
