
- Немає в наявності
- Код: 00143017
Шафа DIGITUS 19", 7U, Wall Mounting Unique, 600x600 мм, 60кг максимально, чорна
10 644 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 60 кг |
| Тип корпусу | Шафа серверна |
| Тип стійки | Серверна |
| Конструктивні особливості | |
| Бічні стінки | Незнімні |
| Введення кабелю | Через підставу шафи |
| Задні двері | Суцільнометалева |
| Передні двері | Суцільнометалева |
| Регульовані опори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Глибина | 600 мм |
| Робоча глибина (мм) | 600 |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Взаємозамінні двері | Ні |
| Знімна основа шафи | Так |
| Можливість правостороннього і лівостороннього навішування двері | Ні |
| Можливість регулювання глибини монтажних направляючих | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант установлення | Wall Mounting Unique |
- Ціна: 10 644 ₴
