
- Немає в наявності
- Код: 00048869
Модуль пам`яті DDR5 2x8GB/5200 Kingston Fury Beast Black (KF552C40BBK2-16)
11 963 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Масив | PC5-51200 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Номінальна напруга, В | 1.1 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | non-ECC;Unbuffered |
- Ціна: 11 963 ₴









