
- Немає в наявності
- Код: 00039861
Пилосос Gorenje VCEA21GPLW, потужність 700 Вт, об'єм пилозбірника 3 л, радіус прибирання 8 м
4 455 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Визначення ступеня забруднення | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Радіус дії | 8 м |
| Режими руху | автоматично |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Таймер | Ні |
- Ціна: 4 455 ₴


