
- Немає в наявності
- Код: 00054871
Контактор CHINT NCH8-63/20 220 V, 63 А, 12kW, 2NO, на DIN-рейку, 85*65,5*36 мм, IP20, 10 мільйонів циклів
620 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chint |
| Країна виробник | Китай |
| Кнопка вкл./викл. | Ні |
| Кнопковий пост | Ні |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 12 кВт |
| Максимальна робоча напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Номінальна напруга котушки | 220 В |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Теплове реле | Ні |
| Тип блокування | Електрична |
| Тип керуючого струму | Змінний |
| Тип контактора | Нереверсивний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 65.5 мм |
- Ціна: 620 ₴


