
- В наявності
- Код: 00013501
Оседок Vipow 3.2 V 105AH для збирання LiFePo4 акумуляторів (118 x 50 x 160) мм, Q5, новий, гарантія 12 міс.
2 307 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Ємність акумулятору | 105 А. г |
| Активний матеріал негативних пластин | Губчастий свинець |
| Активний матеріал позитивних пластин | Губчастий свинець |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Напруга | 3.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип струмовивіду | Мідна гвинтова М5 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12. міс |
- Ціна: 2 307 ₴
