
- Немає в наявності
- Код: 00153240
Шафа ZPAS 19", 42U, SZB IT, одностулкові передні та задні перфоровані двері, 800x1000 мм, максимально 1500кг, чорна
79 134 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Шафа ZPAS 19" 42U 800x1000, перфор.двері
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
- Збірний каркас (верхня і нижня панелі каркаса,
чотири опорні стійки).
- Двері передні металеві перфоровані,
одностулкові із замком із ручкою
перфоровані (просвіт 80 %, частка
перфорованої поверхні в загальній площі
дверей до 86 %) з триточковим замком і ручкою.
- Задні двері металеві, перфоровані,
одностулкові із замком із ручкою
перфоровані (просвіт 80 %, частка перфорованої поверхні в загальній площі
перфорованої поверхні в загальній площі
дверей до 86 %) з триточковим замком і ручкою.
- Дві панелі металеві, суцільні з одноточковими замками
- дві пари 19-дюймових монтажних профілів типу PREMIUM
на відстані 19 дюймів із плавним регулюванням положення.
положення.
- Шина заземлення.
- Кабелі заземлення дверей і бічних панелей.
- Регульовані ніжки.
ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ
Матеріал
Каркас, бічні панелі, двері, монтажні та горизонтальні профілі: листова сталь.
і горизонтальні профілі: листова сталь.
Консолі: сплав ЦАМ (Zn-Al-Cu), лиття під тиском.
Ступінь захисту
IP 20 - згідно зі стандартом EN 60529
(не стосується щіткових вводів).
Обробка поверхні
Каркас, бічні панелі, двері: пофарбовані порошковою
фарбою сірого (RAL 7035) або чорного (RAL 9005) кольору.
Монтажні та горизонтальні профілі: покриття
алюцинк (Al-Zn).
Допустиме навантаження шафи SZB IT
Максимальна допустима вага обладнання, встановленого в шафі:
1000 кг* - для шафи глибиною 600 або 800 мм будь-якої висоти, встановленої
на ніжках, цоколі або безпосередньо на підлозі,
- для шафи глибиною 1000 мм і висотою 24U, встановленої
на ніжках, цоколі або безпосередньо на підлозі.
1500 кг* - для шафи глибиною 1000 або 1200 мм, встановленої на ніжках, цоколі
або безпосередньо на підлозі (не стосується шаф висотою 24U).
150 кг - для шафи, встановленої на роликах типу 150
500 кг - для шафи, встановленої на роликах типу 300
*Заявлена величина навантаження дійсна за максимальної відстані між монтажними профілями по глибині шафи.
монтажними профілями за глибиною шафи та рівномірного розподілу навантаження.
Опис на сайті виробника:
http://zpasgroup.ru/szb-it-19-uniwersalna-szafa-teleinformatyczna-serwerowa.html
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zpas |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип верстака | Однотумбовий |
| Тип комплектуючого | Замок для дверцят |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Чохол стільниці | Метал |
| Загальні параметри | |
| Глибина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фасаду | Чорний |
| Максимальне навантаження на стільницю | 1500 кг |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 79 134 ₴
