
- В наявності
- Код: 00153224
Шафа ZPAS 19", 18U, SZB IT, передні скляні двері, без стільниці, 600x800 мм, максимально 1000кг, чорна
36 960 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Шафа телекомунікаційна ZPAS зі скляними дверима
Поставляється в розібраному вигляді в трьох картонних коробках.
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ:
- Збірна несуча конструкція (плита нижня, плита верхня, чотири несучі стійки);
- Передні двері скляні з металевими боками і замком з ручкою;
- Дві бічні, суцільні стінки з одноточковим замком;
- Двері задні сталеві, укорочені. Під ними встановлено панель 3U зі щітковим введенням;
- Дві пари монтажних профілів на відстані 19";
- Шина і дроти заземлення;
- Регульовані ніжки.
Ступінь захисту: - IP 20 згідно зі стандартом EN 60529
Обробка поверхні:
Каркас, бічні стінки, двері, пофарбовані порошковою фарбою з великою структурою кольору RAL 9005 (чорний).
Монтажні та поперечні профілі - алюцинк.
Максимальна дозволена вага обладнання встановленого в шафі: 1000 кг.
Опис на сайті виробника:
http://zpasgroup.ru/szb-it-19-uniwersalna-szafa-teleinformatyczna-serwerowa.html
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zpas |
| Висота | 800 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Категорія | 5e |
| Поставляється | Без модулів |
| Розрахункова кількість модулів | 5 |
| Ступінь захисту датчиків | IP20 |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
- Ціна: 36 960 ₴
