
- В наявності
- Код: 00153114
Процесорний кулер Zalman CNPS9X ECO DS, ARGB LGA 1851, 1700, AM5, AM4, 4pin PWM, TDP190W, чорний
1 139 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Модель | CNPS9X ECO DS |
| Розміри (мм) | 120 x 71 x 155(В)мм |
| Матеріал | Алюміній, Мідь |
| Вага | 498 гр |
| Площа розсіювання (см кв) | 5,08 |
| Теплові трубки | 4 |
| TDP | 190W |
| розміри вентилятора | 120 x 120 x 25(В)мм |
| Тип підшипника | Гідравлічний |
| Швидкість обертів вентилятору (RPM) | 600~2,100RPM±10% |
| Рівень шуму вентилятору (dBA) | 314dB(A)±10% |
| Продуктивність вентилятору (CFM) | 571CFM±10% |
| Статичний тиск | 241mmH2O±10% |
| Термін роботи вентилятора | 40,000 годин |
| Конектор вентилятора | 4-Pin |
| Метод управління вентилятором | PWM |
| Номінальне напруга | 12V DC |
| Номинальний струм | 0.13A |
| Потрібна потужність | 156W |
| Сокети | Intel : LGA1851 / 1700 |
| AMD : AM5 / AM4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 31 дБ |
| Напруга живлення | 12 В |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | AM4 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 498 г |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Алюміній, Мідь |
| Особливості | Регулятор обертів;Підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний |
- Ціна: 1 139 ₴
