
- В наявності
- Код: 00153113
Процесорний кулер Zalman CNPS4XBLACKV2, LGA1851, 1700, AM5, AM4, 4pin, PWM, TDP150W, чорний
819 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Модель | CNPS4X BLACK V2 |
| Розміри(мм) | 95(Д) x 75(Ш) x 135(В) |
| Матеріал | Алюміній/мідь |
| Вага | 420 гр |
| Теплові трубки | 3 |
| TDP | 150W |
| Розміри вентилятору | 92 x 92 x 25 мм |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Швидкість обертів вентилятору (RPM) | 800 ~ 2,000 RPM ±10% |
| Рівень шуму вентилятору (dBA) | 29.0 dB(A) ±10% |
| Продуктивність вентилятору (CFM) | 38.96 CFM ± 10% |
| Конектор вентилятора | 4-pin |
| PWM | PWM в наявності |
| Номінальна напруга | 12V DC |
| Сокети | Intel : LGA 1851/1700 |
| AMD : AM5/AM4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 29 дБ |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | AM4 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 420 г |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Алюміній/мідь |
- Ціна: 819 ₴
