
- В наявності
- Код: 00153107
Корпусний вентилятор Zalman ZM-DF120 ARGB, 120мм, 800-2300rpm, 4pin, PWM, 3pin+5VARGB, 34,5dBa, POGO pin, Magnetic, Reversed,
699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Модель | ZM-DF 120 BLACK |
| Розміри | 124 x 120 x 25(В)мм |
| Тип підшипника | 2-кульковий підшипник |
| Швідкість оберту вентилятору | 800~2,300RPM±10% |
| Максимальний рівень шуму | 34.5dB(A)±10% |
| Продуктивність вентилятору | 70.1CFM±10% |
| Максимальний статичний тиск | 2.13mmH2O±10% |
| Орієнтовний термін роботи | 70,000 годин |
| Тип конектора | 4-Pin |
| Номінальна напруга | 12V DC(LED : 5V) |
| Номінальний струм | 0.28A(LED : 0.36A) |
| Енергоспоживання | 3.36W(LED : 1.8W) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
- Ціна: 699 ₴
