
- В наявності
- Код: 00153104
Корпусний вентилятор Zalman AF120R ARGB 120мм, 800-1500rpm, 4pin, PWM, 3pin+5VARGB, 24,3dBa, білий
379 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Модель | ZM-AF120R ARGB WHITE |
| Розміри | 120 x 120 x 26(В)мм |
| Матеріали | PBT, PC |
| Вага | 160гр |
| Тип підшипника | Гідравлічний |
| Швідкість оберту вентилятору | 800~1,500RPM±10% |
| Максимальний рівень шуму | 24.3dB(A)±10% |
| Продуктивність вентилятору | 46.6CFM±10% |
| Максимальний статичний тиск | 0.9mmH2O±10% |
| Орієнтовний термін роботи | 40,000годин |
| Тип конектора | 4-Pin |
| Номінальна напруга | 12V DC(LED : 5V) |
| Номінальний струм | 0.28A(LED : 0.36A) |
| Енергоспоживання | 3.36W(LED : 1.8W) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
- Ціна: 379 ₴
