
- В наявності
- Код: 00153102
Корпусний вентилятор Zalman AF120 120мм, 600-2000rpm, 4pin PWM, 29.7dBa, чорний
329 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Модель | ZM-AF120 BLACK |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Розміри | 120(Г) x 120(Ш) x 25(В)мм |
| Вага | 160гр |
| Номінальна напруга | 12V DC |
| Сила струму | - |
| - | |
| Швидкість вентилятора | 600~2,000RPM±10% |
| Продуктивність | 69.12CFM±10% |
| Рівень шуму вентилятора | 29.7dB(A)±10% |
| Термін роботи | 40,000 годин |
| Статичний тиск | 2.01mmH2O±10% |
| Конектори | 4-Pin |
| Номінальний струм | 0.28A |
| Енергоспоживання | 3.36W |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
- Ціна: 329 ₴
