
- В наявності
- Код: 00152594
Валіза Wenger, Legacy, мала, пластик, 4 колеса, чорна
4 849 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Валіза Wenger Legacy CarryOn Hardside пропонує стильне зберігання для часто подорожуючих пасажирів.
Завдяки безшумним здвоєним колесам валіза плавно котиться ковзає і нею легко маневрувати.
Якщо вам потрібно упакувати більше речей, до ваших послуг можливість збільшення об'єму на 5 літрів
Внутрішня кишеня і роздільник на блискавці зберігає речі акуратними і охайними під час всієї подорожі.
Ключові переваги
Комбінований замок, схвалений Travel Sentry®. (TSA)
Вбудований ідентифікаційний лоток для імені та адреси в разі втрати багажу.
Розширення 2 "(5 см) пропонує додаткове місце для упаковки.
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 40 x 54 x 20/25 см * (ручна поклажа)
Об'єм: 39 / 44л
Вага: 3 кг
Колір: чорний
Матеріал: PC / ABS (Полікарбонат + АБС пластик)
Артикул / code / SKU: 610865
EAN: 761332909144
Серія: Legacy
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 54 см |
| Об`єм | 44 л |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 2025 |
- Ціна: 4 849 ₴
