
- В наявності
- Код: 00152589
Валіза Wenger, BC Packer Softside, мала, текстильна, 4 колеса, чорна
6 599 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Подорожуйте спокійно з валізою BC Packer Carry-On Softside від Wenger.
Пропливайте через аеропорт і ковзайте крізь натовпи завдяки різноспрямованим тихим колесам, які забезпечують відмінне керування з мінімальними зусиллями.
Замок TSA зберігає ваші речі в безпеці, а USB-порт забезпечує зв’язок, а в передньому відділенні можна зберігати 16-дюймовий ноутбук і 12-дюймовий планшет для легкої роботи в дорозі.
Зручні кишені розроблені з урахуванням зручності та функціональності.
Особливості:
Переднє відділення виконує роль мобільного офісу з 16-дюймовим ноутбуком і 12-дюймовою кишенею для планшета
Вбудований кодовий замок Travel Sentry®
4 тихі колеса з подвійними колесами, які легко котяться
USB-штекер із шнуром для зарядки
Вбудований лоток ідентифікатора для імені та адреси в разі втрати багажу
Внутрішня кишеня для зберігання акумулятора
Стійкий до стирання матеріал
Багатофункціональна гнучка кишеня
Компресійні ремені для фіксації/утримання вашої поклажі
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 44 х 55 х 20см
Колір: чорний
Матеріал: поліестер
Колір: чорний
Об'єм: 34 л
Вага: 3,2 кг
Код товару: 610164
Гарантія: 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 34 л |
- Ціна: 6 599 ₴
