
- В наявності
- Код: 00152579
Валіза Wenger Amplix Hardside Medium, середня, полікарбонат, TSA, 4 колеса, розширення, чорний
8 929 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Валіза середнього розміру Wenger Amplix medium — розроблена для сучасних та вимогливих мандрівників.
Ця практична валіза з твердим корпусом з полікарбонату має фронтальний доступ для легкого пакування.
Завдяки подвійній захисній блискавці та кодовому замку TSA (Travel Sentry® Approved) забезпечується максимальний захист ваших речей протягом усієї подорожі. Функція розширення забезпечує додатковий об'єм до +12 літрів.
У разі втрати багажу вбудований лоток для зазанаення особи та адреси дозволяє легко його ідентифікувати.
Верхня ручка для перенесення додатково оснащена вбудованими міцними тросами для більшої надійності та витривалості.
Телескопісна ручка фіксується в декількох проміжних положеннях і дозволяє налаштувати зручну висоту.
Тихі здвоєні колеса мають надзвичайно тихий та плавний хід, полегшуючи маневрування в гамірних переповнених терміналах аеропортів чи вокзалах.
Wenger Amplix medium - це сучасна валіза швейцарського виробника яка поєднує в собі неймовірну функціональність та зручність для найвибагливіших мандрівників.
Ключові переваги та особливості:
• Кодовий замок TSA, схвалений Travel Sentry®
• Подвійна захисна блискавка Anti-Theft
• Розширення пропонує додатковий простір для пакування до +12 літрів
• Вбудований лоток-ідентифікаор для посвідчення особи (ім`я та адреси у разі втрати багажу)
• Компресійні ремені надійно утримують ваші речі
• Дві внутрішні сітчасті кишені на блискавці
• Система з чотирьох подвійних коліщат
• Телескопічна ручка
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 48 x 68 x 28/33 см
Об'єм виробу: 78/90л
Розширюється до 90 л / (розширення по глибині до: 33см, дає змогу збільшення об'єму до + 12 літрів)
Вага: 4.65 кг
Матеріал: 100% полікарбонат
Колір: чорний
Кількість в упаковці: 1 шт.
Артикул: 653326
EAN: 7611160278944
Гарантія: 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Замок | TSA кодовий |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 4.65 кг |
| Висота | 68 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 90 л |
- Ціна: 8 929 ₴
