
- Немає в наявності
- Код: 00152551
Жорсткий диск WD 1TB 3.5" 7200 64MB SATA Blue
6 750 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Ємність | 1ТБ |
| Серія | Blue |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейс | SATA |
| Об'єм кеш-пам'яті | 64МБ |
| Швидкість обертання шпінделя | 7200 об/мин |
| Габарити (Д х Ш х В) | 147mm x 101.6mm x 26.1mm |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Клас якості | Original |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість запису | 7200 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 7200 Мб/сек |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.1 мм |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 101.6 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 6 750 ₴
