
- Немає в наявності
- Код: 00152259
Чохол Tucano Today Sleeve 13"/14", жовтий
1 349 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол Tucano TODAY для ноутбуків 13,3 -14,1 дюймів
Елегантний і м'який на дотик чохол зі штучної шкіри для ноутбуків 13-14 '' з внутрішньої підкладкою з пеноматериала з ефектом пам'яті.
Забезпечує відмінний захист від ударів, струсів і невеликих падінь.
Фіксатор Anti-Slip System® ідеально підходить для захисту вашого ПК, роблячи цей чохол виключно безпечним.
Підкладка зі стійкого до подряпин матеріалу.
Особливості:
• М'який чохол, що імітує штучну шкіру.
• Набивання з піни з ефектом пам'яті.
• Захисна стрічка Anti-Slip System®.
• Підкладка зі стійкого до подряпин матеріалу.
Параметри:
Артикул: BFTO1314-Y
Рекомендований розмір пристрою: 33 x 23,5 x 2 см
Габарити: 35 x 25,5 x 2,5 см
Колір: Жовтий
Матеріал: еко шкіра
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки |
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Колір | Жовтий |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний корпус |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Розміри | |
| Висота | 2.5 мм |
| Глибина | 2.5 мм |
| Глибина основного відділення | 2 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
- Ціна: 1 349 ₴
