
- Немає в наявності
- Код: 00152236
Чохол Tucano Gommo MB Pro 14", зелений
1 635 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Водонепроникний чохол із прогумованого матеріалу Tucano Gommo для MacBook Air 15" або для ноутбуків 14"
Чохол Gommo має одне м’яке відділення з вбудованими неопреновими кутовими клапанами які призначені для захисту кутів ноутбука,
а також зручну зовнішню кишеню для аксесуарів на блискавці.
Призначено для:
MacBook Air 15" (2023-2024)
Ноутбук 13.3-14"
Особливості:
• Водонепроникний прогумований матеріал
• Зовнішня кишеня для аксесуарів
• Зручна застібка-блискавка з двома зіпперпуллерами
• Захисні кутові клапани з неопрену виконують 2 функції одночасно: захист кутів лептопа і Anti-Slip-System (для фіксації вашого пристрою і убезпечення від випадкового випадіння з чохла)
• М'яке відділення для ноутбука зі спеціальним anti-scratrch покриттям
Технічні характеристики і параметри:
Габаритні розміри: 36 x 25.5 x 2 см
Рекомендований розмір пристрою: 34.04 x 23.76 x 2 см
Матеріал: прогумована текстильна тканина
Колір: зелений (темно-оливковий)
Артикул: BFGOM1314-VM
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Колір | Зелений |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Захист кутів |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Матеріал | Неопрен |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Висота основного відділення | 2 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Глибина основного відділення | 2 мм |
| Ширина | 25.5 мм |
- Ціна: 1 635 ₴
