
- Немає в наявності
- Код: 00152171
Сумка Tucano Gommo 15.6", синій
3 499 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Дизайнерська сумка Tucano з колекції GOMMO для MacBook Pro 16" або ноутбуків 15,6-16"
Мінімалістично-спортивний кежуал дизайн та прогумована тканина.
Сумка має велике єдине відділення з внутрішньою захисною кишенею для ноутбуків до 16" включно,
та зовнішньою кишенею для аксесуарів на блискавці.
Призначено для
MacBook Pro 16" (2021-2023)
Ноутбуки 15,6-16"
Особливості
• Внутрішня кишеня для ноутбука
• Зовнішня кишеня для аксесуарів
• Регульований (незнімний) плечовий ремінь
• Велике внутрішнє відділення
• Прогумований матеріал
Технічні характеристики і параметри:
Габаритні розміри: 38 х 29 х 10.5 см
Рекомендований розмір пристрою: 36.5 x 25 x 2 см
Вага: 0,35 кг
Об'єм: 7 літрів
Матеріал: поліуретан (PU)
Колір: Синій
Вага: 0,35 кг
Артикул: BGOM15-B
Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Вага | 0.35 г |
| Вид шкіри за способом обробки | З поліуретановою обробкою |
| Висота | 10.5 мм |
| Глибина | 10.5 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці;Зовнішні відділення |
- Ціна: 3 499 ₴
