
- В наявності
- Код: 00152098
Сумка дорожня Tucano Gommo, зелений
5 099 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Сумка Tucano Gommo Weekender для спорту або подорожей.
Сумка Gommo Weekender виготовлена з прогумованого матеріалу з водовідштовхувальними властивостями,
укомплектована міцними ручками для пернесення з усіх сторін, а також має 5 стильних кольорів.
Просторе та містке внутрішнє відділення сумки Gommo Weekender з чудовою компоновкою зовнішніх кишень стане в нагоді для подорожей на вихідні
або для відвідування тренувань.
Поставляється зі знімним плечовим ременем.
Особливості:
• Плечовий ремінь в комплекті
• Велике внутрішнє відділення
• Прогумований матеріал
• Система застібок/карабінів Fastex перетворює сумку в рюкзак.
• Добре організовані зовнішні кишені
Технічні характеристики
Габаритні розміри: 45 x 33 x 25 см
Матеріал: прогумована тканина
Об'єм:30л
Колір: зелений
Артикул: BGOMWE-VM
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | PVC |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 33 см |
- Ціна: 5 099 ₴
