
- В наявності
- Код: 00152096
Сумка дорожня на 2-х колесах, Tucano Tugo S Trolley, 34л, поліестер, чорна
6 359 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Двоколісна дорожня сумка з телескопічною ручкою з лінійки TUGO Trolley S
Основа та задня панель виготовлені з термоформованого матеріалу, і надають жорсткості всій конструкції.
Велике головне відділення, що вміщує до 34 літрів корисного об'єму,
і оснащене еластичними компресійними ременями для забезпечення фіксації вашого одягу/поклажі.
Зовні розташовані дві зручні м'які ручки, зверху та збоку, що полегшує захоплення та перенесення.
На передній панелі розташовані дві просторі, швидкодоступні кишені на блискавці.
Кришка головного відсіку відкривається блискавкою з двома бігунками
У бігунках блискавки передбачені провушинки-отвори для можливості закриавання навісним замочком* (*у комплект не входить)
Додатково на сумці є 4 фіксатори з кріпленням карабін фасткес для зменшення/збільшення об'єму.
Телескопічна алюмінієва ручка має декілька положень висоти.
Технічні характеристики та деталі:
Габаритні розміри: 36 x 53 x 20 см
Внутрішні розміри: 31 x 47 x 18 см
Матеріал: поліестер
Вага: 2,3 кг
Об'єм загальний: 34 л
Колір: чорний
Код товару: BTRTUG-S-BK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для жінок |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 53 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 34 л |
- Ціна: 6 359 ₴
