
- В наявності
- Код: 00152093
Сумка дорожня на 2-х колесах, Tucano Tugo M Trolley, 45л, поліестер, синя
7 429 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Двоколісна дорожня сумка з телескопічною ручкою з лінійки TUGO Trolley M
Основа та задня панель виготовлені з термоформованого матеріалу, і надають жорсткості всій конструкції.
Велике головне відділення, що вміщує до 45 літрів корисного об'єму,
і оснащене еластичними компресійними ременями для забезпечення фіксації вашого одягу/поклажі.
Зовні розташовані дві зручні м'які ручки, зверху та збоку, що полегшує захоплення та перенесення.
На передній панелі розташовані дві просторі, швидкодоступні кишені на блискавці.
Кришка головного відсіку відкривається блискавкою з двома бігунками
У бігунках блискавки передбачені провушинки-отвори для можливості закрття навісним замочком* (*у комплект не входить)
Додатково на сумці є 4 фіксатори з кріпленням карабін фасткес для зменшення/збільшення об'єму.
Телескопічна алюмінієва ручка має декілька положень висоти.
Технічні характеристики та деталі:
Габаритні розміри: 36 x 63 x 20 см
Внутрішні розміри: 31 x 59 x 18 см
Матеріал: поліестер
Вага: 2,6 кг
Об'єм загальний: 45 л
Колір: синій
Код товару: BTRTUG-M-B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Призначення | Для жінок |
| Регулювання розміру | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 63 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 45 л |
- Ціна: 7 429 ₴
