
- В наявності
- Код: 00152088
Рюкзак розкладний Tucano Compatto XL, блакитний
1 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зайняті руки? Не знаєте, куди вам скласти останню покупку?
Не хвилюйтеся!
З розкладним рюкзаком Tucano COMPATTO Backpack, кілька простих дій дозволять вам отримати ідеальний рюкзак.
Супер-легкий і надзвичайно міцний, він може перевозити до 25 літрів поклажі.
Він виготовлений з водостійкого обробленого нейлону, так що ваша поклажа завжди залишиться сухою.
Складається всередину себе, він перетворюється за кілька секунд в легкий мішечок,
який можна тримати завжди під рукою в іншій сумці.
Спеціальна графіка спереду робить його миттєво впізнаваним в складеному стані.
Об'єм: 25л
Габарити: 30 x 44 x 20 см
У складеному вигляді: 29 x 19 x 5 см
Матеріал: нейлон
Колір: блакитний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Блакитний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Нейлон |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Унісекс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 25 л |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 1 299 ₴
