
- Немає в наявності
- Код: 00152078
Рюкзак дорожній Tucano Tugo M Dry Cabin Luggage 15.6", зелений
6 249 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Tucano Tugò Dry
Дорожній рюкзак із водонепроникного матеріалу, розроблений відповідно до всіх вимог бюджетних (lowcost) авіакомпаній.
Виготовлений із водонепроникної тканини, покритої смолою, виготовленої з переробленого пластику та має блискавки з такими ж характеристиками,
рюкзак Tugò Dry має містке внутрішнє відділення для одягу та аксесуарів, велику зовнішню передню кишеню,
і бічна кишеня для парасольки або пляшки з водою.
Він має окреме м’яке відділення на задній панелі для ноутбуків до 15,6" або 16" MacBook.
На задній панелі є захисна кишеня.
М’які плечові ремені та дві ручки, одна зверху та інша збоку, означають, що його завжди легко носити.
Призначено для:
Ноутбук 15,6"
MacBook Pro 16" (2019-2024)
Оособливості:
• Дощозахисні блискавки
• Бічні кишені для пляшки та парасольки
• Спинка з безпечною кишенею
• Розроблено відповідно до вимог бюджетних авіакомпаній до розміру
• Окреме м'яке заднє відділення для ноутбука
• Велике містке внутрішнє відділення
• Компактний дорожній рюкзак із водонепроникного матеріалу
• Велика зовнішня передня кишеня
Технічні характеристики та деталі
Габаритні розміри: 30 х 40 х 18 см
Рекомендований розмір пристрою: 36.5 x 25 x 2 см
Об'єм: 20л
Вага: 1,08 кг
Матеріал: водозахисний поліестер
Колір: зелений
Артикул: BKTUGDR-M-V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 1.08 кг |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 6 249 ₴
