
- Немає в наявності
- Код: 00152060
Стіл Trust GXT 709W LUMINUS, (120х74см), RGB, білий
7 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл Trust GXT 709W LUMINUS, (120х74см), RGB, білий, має розміри 120x60x76см1. Це просторий і стійкий ігровий стіл з підсвічуванням RGB LED, який допоможе вам домінувати в ігровому світі. Стіл має 10 різних кольорових режимів, які можна легко переключати за допомогою сенсорних кнопок на столі1. Стіл має вбудовану систему керування кабелями, кріплення для навушників та підставку для келиха1.
Нижче наведена таблиця з характеристиками столу:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Розміри | 120x60x76см |
| Колір | Білий |
| Підсвічування RGB LED | Є |
| Кількість кольорових режимів | 10 |
| Система керування кабелями | Є |
| Кріплення для навушників | Є |
| Підставка для келиха | Є |
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 76 мм |
| Глибина стільниці | 60 мм |
| Довжина стільниці | 120 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Основні | |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Ширина | 60 мм |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
- Ціна: 7 999 ₴
