
- В наявності
- Код: 00152051
Підставка під монітор Trust Monta, білий
899 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Працюйте розумніше, а не старанніше
Робота займає значну частину вашого дня, тому вона також має бути зручною. Насолоджуйтесь ергономічною та продуктивною роботою завдяки великій площі поверхні Monta 50x20 см, що робить його достатньо великим, щоб умістити будь-який ноутбук або екран для кращого кута огляду.
Справжній скляний акт
Ми прощаємося з пластиком і вітаємо стильну верхню панель Monta із загартованого скла. Це не тільки міцна основа для вашого ноутбука чи монітора, але й дозволяє працювати більш екологічно.
Чистий стіл, чистий розум
Піднімаючи ноутбук або монітор, ця підставка забезпечує додатковий простір під ним, щоб ви могли легко зберігати клавіатуру чи інші аксесуари, коли вони не потрібні. Більш зручна та організована робота, ось і ми!
| Габаритні розміри столу | |
|---|---|
| Глибина | 20 мм |
| Розміри стільниці | |
| Глибина стільниці | 20 мм |
| Довжина стільниці | 50 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Основні | |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Ширина | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Ні |
- Ціна: 899 ₴
