
- В наявності
- Код: 00151864
Акумулятор Trust AA 1700 мАг, TYPE-C, 4 шт, синій
999 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Чим краще батареї
Заряджаючись безпосередньо через будь-який кабель USB-C, ці 2 комплекти акумуляторних батарей AA усувають потребу купувати одноразові батареї або навіть традиційний зарядний пристрій. Завдяки до 800 циклів заряджання ці батареї продовжують працювати!
Швидкий, як світло
Ці батареї готові до роботи в найкоротші терміни. Повністю заряджається протягом 2 годин, є навіть зручний індикатор, який повідомляє, коли вони заряджаються або повністю заряджені, щоб ви могли якомога швидше продовжити свій день.
Кількість портів USB 1
Вага основного блоку 17 г
Загальна вага 34 г
Висота основного виробу (мм) 50 мм
Глибина основного продукту (мм) 14 мм
Ширина основного виробу (мм) 14 мм
Вхідна потужність 2,4 Вт
Джерело живлення USB-C
Сумарна вихідна потужність (макс.): А, Вт 1700 мВт
Вміст упаковки
4 батареї АА
| Основні | |
|---|---|
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Колір | Синій |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Напруга живильної мережі | 230 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Типорозмір акумулятора | AA |
| Час зарядки | 2 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Маса | 34 кг |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки;Захист від перегріву;Захист від перезаряду;Захист від перепад |
- Ціна: 999 ₴
