
- Немає в наявності
- Код: 00151310
Пилосос Thomas миючий Bravo20S, 1600Вт, вода -20л, Aquafilter, синій
12 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Тип | миючий |
| Тип прибирання | сухе |
| вологе | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Тип пилозбірника | резервуар з водою (аквафильтр) |
| Обсяг пилозбірника | 20 л |
| Насадки | комбінована (підлога/килим) |
| щілинна | |
| Пилова | |
| для м'яких меблів | |
| Насадка сифон | |
| Живлення | мережа |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 47x38x38 см см |
| Вага | 7.1 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Ємність бака | 20 л |
| Вага без приладдя | 7.1 кг |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Тип промислового пилососа | Мобільний |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа |
| Номінальна потужність (W) | 1600 кВт |
| Тип пилозбірника | резервуар з водою (аквафильтр) |
- Ціна: 12 999 ₴
