
- В наявності
- Код: 00151309
Пилосос Thomas миючий Aquatic Onyx, 1700Вт, вода -2,4л, НЕРА, чорний
10 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні дані:
Артикул-№.: 788 614
EAN-№: 4005435112287
Вага: 11 кг
Розміри упаковки (ДxШxВ): 555 x 395 x 555 мм
Напруга: 220-240 Вольт
Запобіжник: 16 A
Потужність двигуна: 1700 Ватт
макс. Довжина кабелю: 6 м
Радіус дії: 9 м
Система фільтрації:
Інжекційний фільтр + циклонна система водної фільтрації
Тримач фільтра та фільтр-мішок для екстреного прибирання HEPA-фільтр, що миється
Мікрофільтр вихлопу
Оснащення:
Спеціальний насос
Місткість резервуару миючого засобу 2,4 л
Місткість резервуару для брудної води 4 л
Захист меблів завдяки захисним вставкам
М'яке перемикання – технологія «Softtouch»
Шланг з інтегрованим шлангом подачі води
Телескопічна труба із нерж. стали 2 положення паркування
Автоматична смотка кабелю
Бризгозахищений корпус
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Ємність бака | 4 л |
| Вага без приладдя | 11 кг |
| Довжина шнура | 6 м |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Особливості | Миючий засіб |
| Тип пилозбірника | Циклонний фільтр |
| Тип промислового пилососа | Мобільний |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність (W) | 1700 кВт |
- Ціна: 10 599 ₴
