
- Немає в наявності
- Код: 00151304
Пилосос Thomas бездротовий AQUA FLOORCLEANER CORDLESS, 150Вт, конт пил -0,75л, автон. робота до 35хв, вага-4кг, НЕРА, голубий
16 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вид прибирання:
- Вологе
- Збір рідини
- Сухе
Тип пилозбірника - Контейнер (без мішка)
Відокремлюємий портативний пилосос - Так
Система фільтрації - Циклон
Споживана потужність - 150 Вт
Регулювання потужності - Електронна на ручці
Режими роботи - 3 режими
Об'єм пилозбірника - 0,7 л
Обсяг резервуара для чистої води -750 мл
Обсяг резервуара для брудної води - 720 мл
Рівень шуму - Б75 дБ
Насадки:
- Основна насадка
- Підлога/Килим
Тип живлення - Акумулятор (бездротовий)
Напруга акумулятора - 21,6 В
Час зарядки акумулятора - 4,5 г
Час роботи від акумулятора - До 35 хв
Особливості:
- LED-дисплей
- Можливість використання миючих засобів
- Голосовий асистент
- Індикатор заряду
- Самоочищення щітки
- З'ємний резервуар для води
Комплектація:
- Пилосос
- Насадки
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Зарядний пристрій
- Щіточка для очищення
- Універсальний очищувач підлоги
- Тримач для аксесуарів
Гарантійний термін - 2 роки
Країна виробництва - Китай
Колір виробника - Сірий з чорним
Вага - 4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thomas |
| Ємність бака | 0.75 л |
| Вага без приладдя | 4 кг |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна потужність (W) | 150 кВт |
| Особливості | Миючий засіб |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип промислового пилососа | Мобільний |
- Ціна: 16 499 ₴
