
- Немає в наявності
- Код: 00151200
Сковорода Tefal Renewal, 28см, алюміній, бакеліт, сірий
2 199 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Індикатор нагріву | Так |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Верхній діаметр посуду | 28 (см) |
| Висота стінок | 4.8 см |
| Джерело нагріву | Для всіх видів плит |
| Знімна ручка | Ні |
| Кришка | Кераміка |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Колір | Сірий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Товщина дна | 22 мм |
| Товщина стінки | 4.8 мм |
- Ціна: 2 199 ₴
