
- В наявності
- Код: 00150511
Сумка для взуття sigikid Apfelherz
639 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для взуття і не тільки. Чудово підійде для транспортування спортивної форми, різного інвентарю для спортивних секцій тощо. Дитина зможе помістити у сумку всі необхідні речі для прогулянки. Виготовлена з надійного, цупкого, витривалого матеріалу. Яскрава сумочка із зображенням соковитих яблучок. Сумка колекції аксесуарів Apfelherz німецького бренду sigikid. Розмір 37х1х32 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigikid |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Замок | Немає |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для дітей |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Органайзер для взуття |
| Розміри | |
| Висота | 1 см |
| Глибина | 1 см |
| Ширина | 1 см |
- Ціна: 639 ₴
