
- В наявності
- Код: 00150344
Праска Sencor, 3100Вт, 280мл, паровий удар -170гр, постійна пара - 35гр, керам. підошва, білий-золото
1 499 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Потужність: 3 100 Вт
Високопродуктивна парова система з паропродуктивністю 35 г/хв
Керамічна підошва
Прозорий резервуар для води (об'єм 280 мл), що легко заповнюється.
Регульована температура
Система самоочищення для видалення мінеральних відкладень
Система Anti-Calc для запобігання утворенню накипу в отворах підошви
Функція Drip-Stop для запобігання появі плям від крапель води на тканині
Функція автоматичного вимкнення для автоматичного вимкнення праски
Можливість вертикального прасування
Паровий імпульс
Регулювання регульованого викиду пари
Кнопка зрошення
Термостат
Світловий індикатор показує, що встановлена температура підтримується
Поворотний кінець шнура живлення обмежує скручування та заплутування
Контейнер для наповнення увімкнено
Постійна подача пари: 35 г/хв
Паровий викид: 170 г/хв
Довжина шнура живлення: 2 м
Розміри (довжина × ширина × висота): 300 x 125 x 135 мм
Вага: 1,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Бездротова технологія | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Можливість доливання води | Так |
| Мірний стакан | Ні |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм резервуара для води | 280 |
- Ціна: 1 499 ₴
