
- В наявності
- Код: 00150343
Праска Sencor, 2800Вт, 330мл, паровий удар -195гр, постійна пара - 55гр, pro та auto режими, керам. підошва, біло-коричневий
2 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парова праска
Потужність: 2800 Вт
Дуже потужна система подачі пари з потужністю пари до 55 г/хв
Керамічна поверхня для прасування
Прозорий резервуар для води з легким наповненням (місткість 330 мл)
Сенсорний дисплей з 2 режимами: PRO та AUTO
Система самоочищення Самоочищення видаляє мінеральні відкладення
Функція Drip-Stop запобігає потраплянню крапель води на тканини
Опція вертикальної подачі пари
Плавне регулювання подачі пари
Кінець шнура живлення розроблений для запобігання скручування та заплутування
Чашка для наповнення в комплекті
Довжина шнура живлення: 1,9 м
Розміри (довжина × ширина × висота): 312 × 122 × 153 мм
Вага: 1350 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Тип | Праска |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Бездротова технологія | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Мірний стакан | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Глибина | 153 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1350 |
| Колір корпусу | біло-коричневий |
| Об'єм резервуара для води | 330 |
- Ціна: 2 999 ₴
